Sla navigatie over

Zingen voor je Leven Gouda

Zingen voor je Leven – koor Sentire Gouda

Samen zingen verbindt, raakt en geeft lucht- letterlijk en figuurlijk. Wij zijn daarom ook erg blij met het zingen voor je leven koor – Sentire dat in 2025 is opgestart in Gouda. Iedere twee weken zingen we met elkaar op dinsdagochtend in het Vijfde Huis in Gouda. En gaan dan weer naar huis met de hele dag nog mooie liedjes in ons hoofd!

Onze dirigente is Celina Schrotz. Zij is zangdocente aan het Charles Vermeer Instituut en leidt ook het koor Zingen voor je Leven Nieuwerkerk aan den IJssel. We bouwen met elkaar aan een gemixed repertoire, bestaande uit mooie wereldliederen, gospelsongs, een enkele mantra en soms ook een nederlandstalig lied. Veelal 2 of 3-stemmig, soms in canon. En begeleid door Celina op de piano of met percussie.

Iedereen die geraakt is door kanker is welkom- en breng gerust iemand mee (vooral ook mannen)! Je hoeft geen ervaring te hebben met zingen, het plezier van samen zingen staat voorop. Kom meedoen, voel de verbinding en ervaar wat samen zingen met je doet!

Praktische informatie

Coordinator: Hilde Poodt

Dirigente/stemexpressie: Celina Schrotz

Pianobegeleiding en percussie: Celina Schrotz

Koorochtend: Op dinsdagochtend, een keer in de veertien dagen

Tijd: 10.30 tot 12.30 uur (inloop met koffie/thee vanaf 10.00 uur in de huiskamer van Sentire)

Locatie: Vijfde Huis Gouda, J.P. Thijsselaan 45, Gouda

Kosten deelname: €6,- per keer

Aanmelden en contact: koor@sentire.pro of 06-17663082

Kijk voor de actuele repetitiedata op de website van Sentire https://sentire.pro/programma

085 – 273 83 33
info@kankerinbeeld.nl

Volg ons op TwitterVolg ons op YouTubeVolg ons op InstagramVolg ons op FacebookVolg ons op LinkedIn